HAKKIMIZDA

NESLİ ÜÇEL SÜT ÜRÜNLERİ
Kurumsal kurucumuz A. Dündar ÇAVUŞOĞLU 1938 tarihinde Bartın'da doğmuştur. Bartın'da öncü girişimcilerden olan Dündar ÇAVUŞOĞLU, iş hayatına önce ayakkabı imalatı ve tamiri yaparak başlamıştır.  Bunun yerini birkaç yıl sonra zahirecilik ve daha sonrada Bartın'ın ilk modern marketini kurarak devam etmiştir. 1973'lü yılların başına gelindiği zaman Dündar ÇAVUŞOĞLU 3 ortak ile peynir imalatına başlamıştır. Bu arada mandıracılık faaliyetine atılmıştır. Çalışma hırsı ve pratik çözümler ile ilk süt fabrikasının kuruculuğunda önder olmuş daha sonra ortaklarından ayrılıp faaliyetine 1980'li yıllarda kendi şahıs firması olarak üretimini sürdürmüştür. Dündar ÇAVUŞOĞLU insana olan saygısı, hoşgörüsü ve hayırsever kişiliği ile başarıya duyduğu heyecanı işine katmaktan hiçbir zaman çekinmemiştir. 1988 den bugüne sevenlerinin gönlünde yaşamaktadır.


Bugün Nesli Üçel ailesi olarak ;2000 metrekare kapalı 6000 metrekare açık alanda günlük 50 ton süt işleme kapasitesine  sahip bulunmaktayız.geçmişten gelen tecrübemiz ve günümüz teknolojilerini buluşturduğumuz fabrikamızda  2000 kişiye dolaylı istihdam ile  tecrübeli firma çalışanlarımızla   yolumuza devam ediyoruz.
 

YÖNETİM KURULU BAŞKANIMIZIN MESAJI
Günümüz iş dünyası inanılmaz hızlı değişimler yaşamaktadır. Bu akıl almaz rekabet(haksız rekabet) şartlarında üretim yapmak biz iş verenleri zorlamaktadır. Değişimlerin sürekli olduğu üretimin farklı yöntemlere kaydığı bir ortamda biz peyniri doğal, katkısız ve sağlıklı yer koşullarında üretmek için her türlü rekabeti geri plana bırakıyoruz.
Bugün değerlerimizi koruyarak süreçlerimizi iyileştirmemiz kaynaklarımızı doğru kullanmamız sürekli değişim ve gelişim içinde olmamız firmamızı başarılı kılıyor. İnanıyorum ki başarı çabalarımızın takdir edilmesi sağlıklı koşullarda sofralarda yer almamız kaliteden ödün vermeden üretimi en hijyen noktada sağlamaktadır. Bizim bu çabamızın takdiri; ödüller kazanarak maddi anlamda olumlu sonuçlar elde etmek için değildir. Sadece kendi yaşamımız için tüm çalışmalarımız ve müşterilerimiz  için sağlıkla güzele ulaşma  çabamızı devam ettirmektedir. Kararlıyız. Geçmişimiz ve birikimimiz bize bu inancı vermektedir. Bugünümüze ve geleceğimizi oluşturmak adına katkısı olan herkese çok teşekkür ediyorum.

DİNÇER ÇAVUŞOĞLU